Strefy Płatnego Parkowania

Firma DEJW administruje i zarządza Strefami Płatnego Parkowania na terenie całego kraju. Obecnie prowadzimy i kierujemy pięcioma Strefami Płatnego Parkowania (SPP). Jako jedyna firma w całym kraju prowadzimy SPP w oparciu o urządzenia, których jesteśmy producentami. Zarządzane parkingi są wyposażone w naszego autorstwa Parkometry oraz system informatyczny do zarządzania daną strefą.

Rozwijamy się bardzo dynamicznie. W ciągu 10 lat zdobyliśmy szerokie grono stałych i zadowolonych klientów. Zarządzamy przestrzenią parkingową. Nasza profesjonalna, wykwalifikowana i wyspecjalizowana kadra pracownicza umożliwia sprawne działanie naszej firmy na terenie całej Polski.

Nasz system informatyczny do zarządzania SPP jest innowacyjny i bardzo efektywny. Umożliwia całkowitą optymalizację kosztów pracy zarówno podczas zakładania strefy jak i w czasie jej działania, co koniec końców przekłada się na bardzo dobry bezpośredni wynik finansowy strefy.

Dzięki temu nasza firma rok w rok notuje ponad przeciętny wskaźnik wzrostu, a rzesza zadowolonych klientów stale rośnie.

Strefy Płatnego Parkowania