e-abonament.pl – Parking przy KCK w Kielcach

/

AdminPark

1. Wykonaj szybki przelew internetowy w swoim banku używając poniższych danych:

P.P.U.H. “DEJW” Dawid Biernat

Łososina Górna 91, 34-600 Limanowa

nr konta w Banku Spółdzielczym:  

29 8804 0000 0070 0013 9696 0010

Kwota:  Wpisz kwotę zależnie od wybranego w formularzu abonamentu. UWAGA! Przy pierwszym zakupie abonamentu (jeśli nie posiadasz jeszcze karty) do kwoty abonamentu należy doliczyć kwotę 40,00 zł (opłata jednorazowa za usługę aktywacji karty abonamentowej w systemie

Tytuł:  nazwa abonamentu oraz numer rejestracyjny pojazdu

przykład: „ Abonament 30-dniowy “O” – PARKING KCK, nr rejestracyjny: KLI12345”

Następnie wypełnij formularz zamówienia e-abonamentu załączając potwierdzenie przelewu.

Do dwóch dni roboczych otrzymasz zwrotnie na adres email kartę abonamentową do wydrukowania i przekazania obsłudze parkingu w celu wymiany na kartę do czytnika.

Abonament ważny od daty zadeklarowanej w formularzu oraz uznania środków na naszym rachunku bankowym i dopełnieniu wszelkich formalności zgodnie z instrukcją i regulaminem.

lub

2. Wypełnij tradycyjny druk przelewu i dokonaj płatności w oddziale banku/poczty. Po dokonaniu płatności pamiętaj aby załączyć potwierdzenie przelewu do formularza zamówienia e-abonamentu. 

UWAGA ! OD 1 LUTY 2023 OPŁATA ZA ABONAMENT OGÓLNODOSTĘPNY

WYNOSI 220,00 ZŁ MIESIĘCZNIE.

W PRZYPADKU ZAKUPU ABONAMENTU OD RAZU NA 6 MIESIĘCY I WIĘCEJ – MOŻLIWA JEST NEGOCJACJA I OBNIŻENIE CENY – SZCZEGÓŁY: abonament@dejw.pl

ZAMÓW SWÓJ E-ABONAMENT
Parking przy KCK w Kielcach


  Abonament pracowniczy jest dodatkowo weryfikowany przez naszą obsługę w momencie przesłania formularza, według listy. Przy pierwszym zakupie abonamentu (jeśli nie posiadasz jeszcze karty) do kwoty abonamentu należy doliczyć kwotę 40,00 zł (opłata jednorazowa za usługę aktywacji karty abonamentowej w systemie).

  PRZEDŁUŻENIE ABONAMENTU (JEŻELI POSIADASZ JUŻ KARTĘ) TYLKO I WYŁĄCZNIE W KASIE AUTOMATYCZNEJ (PARKOMAT) NA TERENIE PARKINGU.
  Liczba kart ogólnodostępnych ograniczona.  TAKNIE

  Pełna nazwa firmy:

  Pełen adres firmy:

  NIP:
  e-mail do otrzymania faktury:

  Po otrzymaniu potwierdzenia e-mailem, należy niezwłocznie odebrać kartę od obsługi parkingu (rozpoczęcie okresu ważności od daty zadeklarowanej w formularzu)

  Dodaj potwierdzenie zapłaty przelewem (skan tradycyjnego potwierdzenia lub wydruk internetowy). Limit wielkości dla jednego pliku to 9.8 MB. Obsługiwane formaty: pdf, jpg *

  Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia (zaznacz)*

  Regulamin dostępny poniżej.

  * - pola wymagane

  Jesteś zainteresowany wdrożeniem płatnego parkingu na Twoim terenie?