Elektromobilność

/

AdminPark

Ładowarki do samochodów elektrycznych

Szybka ładowarka do samochodów elektrycznych “EVA”, produkcji DEJW zbudowana została aby spełnić szerokie zapotrzebowanie elektromobilności w kraju jak i za granicą. Stacja przeznaczona jest w zależności od wersji do ładowania pojazdów prądem zmiennym z mocą ładowania do 22kW.

Szybkie ładowarki do samochodów elektrycznych

Ładowarka przeznaczona jest do pobierania opłat za czas podłączenia pojazdu do stacji ładowania, rozliczanego w zależności od ustawień po przez rozliczenie minutowe lub godzinowe. Zużycie energii elektrycznej rozliczane jest za pomocą funkcjonalnej aplikacji która obsługuje również wybrane strefy płatnego parkowania lub dowolną formę płatności bezgotówkowej, kartą zbliżeniową.

Ładowarka znajduje zastosowanie na parkingach zamkniętych, buforowych, komercyjnych i przyzakładowych, stacjach benzynowych, galeriach handlowych, i w przylegających do autostrad Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP). Funkcjonalna i estetyczna konstrukcja sprawia, iż urządzenie doskonale komponuje się za równo z nowoczesnym budownictwem jak i na starówkach miast.

Zakres naszych usług z ładowarkami do samochodów elektrycznych

– produkcja nowoczesnej stacji ładowania
– doradztwo i konsulting w zakresie organizacji i funkcjonowania
– dostarczenie i montaż stacji we wskazanym miejscu
– oznakowanie miejsca montażu – pionowe i poziome

Aby poznać szczegóły, skontaktuj się z nami: parkingi@dejw.pl

Jesteś zainteresowany wdrożeniem płatnego parkingu na Twoim terenie?