Administracja parkingami w Gdańsku

/

AdminPark

Zarządzanie parkingiem Gdańsk

Jako jedni z nielicznych na rynku Polskim jesteśmy firmą, która dostarcza sprzęt własnej produkcji do zarządzania parkingami. Na terenie całej Polski, świadczymy w pełni profesjonalną obsługę, a nawet doradztwo w zarządzanym parkingu. Nasza firma świadczy zarówno usługę pobierania opłat w strefach płatnego parkowania, ale również utrzymywanie terenów zielonych, ładu i porządku na parkingu. Utrzymujemy również i konserwujemy oznaczenia znajdujące się na parkingu takie jak pasy i znaki.

Administracja parkingiem Gdańsk

Oferta DEJW polega również na administracji parkingami w imieniu Właścicieli parkingu. Otrzymują Państwo gotowe rozwiązania na zarządzanie płatnymi miejscami postojowymi. Zajmiemy się opracowaniem koncepcji, przygotowaniem terenu, rozmieszczeniem miejsc postojowych – biorąc pod uwagę pełen potencjał obszaru. Wyposażymy parkingi w urządzenia własnej produkcji, co gwarantuje jakość naszej usługi. Nasz wyspecjalizowany i przeszkolony personel będzie czuwał nad płynnością wnoszenia opłat. Dzięki aplikacji DEJW, otrzymacie Państwo również możliwość kontroli wpływów na administrowanym parkingu z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu.

Parkomaty Gdańsk

Nasze parkomaty są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz mają zaimplementowane nowoczesne technologie. Parkomaty znajdują się pod stałą kontrolą właściciela. Dzięki wbudowanemu modułowi GSM zarządzający otrzymuje wiadomości SMS o aktualnym stanie urządzenia m.in. ile gotówki znajduje się w urządzeniu, jaki jest stopień zużycia materiałów eksploatacyjnych takich jak papier, tusz itd. Również w przypadku jakichkolwiek prób włamania zostaje wysłana informacja w postaci SMS. Do zabezpieczenia urządzenia służy również inteligentne oprogramowanie oraz system rygli i zamów, które skutecznie chronią przez próbami kradzieży.

Nasze realizacje parkomatów

Jesteś zainteresowany wdrożeniem płatnego parkingu na Twoim terenie?