Koszalin > Sposoby płatności

UWAGA !
OD 23.03.2020 DECYZJĄ PREZYDENTA MIASTA (W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA)
SPP W KOSZALINIE ZOSTAJE ZAWIESZONA
BRAK OPŁAT ZA PARKOWANIE

1. Płatność w parkomacie

Opłaty za postój pojazdów w strefie Płatnego Parkowania w Koszalinie pobierane są w PARKOMATACH. Parkomat przyjmuje nominały od 10 gr do 5 PLN. Parkomat nie wydaje reszty. UWAGA! Kontrolerzy nie są uprawnieni do pobierania opłat!

2. smsAdminPark – system płatności mobilnych

Postój można opłacić przy pomocy aplikacji smsAdminPark, czyli rozpocząć parkowanie korzystając z telefonu komórkowego lub komputera, bez konieczności zamiany gotówki i podchodzenia do parkomatu.

Sposoby płatności w smsAdminPark:

1. APLIKACJA MOBILNA – do pobrania w sklepie GooglePlay całkowicie za darmo, ze strony www.adminpark.pl zakładka Kamienna Góra oraz poprzez zeskanowanie kodu QR z naklejki na parkomacie. Dla użytkowników smartfona z systemem android. Aplikacja dostępna jest tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.dejw.smsAdminPark

2. PŁATNOŚĆ Z POZIOMU STRONY WWW – wystarczy wejść na stronę internetową www.smsadminpark.pl i po rejestracji dokonywać płatności za postój z komputera, tabletu, przeglądarki w smartfonie itp.

3. PŁATNOŚĆ SMS – po rejestracji na stronie internetowej, dodając swój samochód i wybierając Strefę Koszalin – na jeden numer telefonu i jedną treścią smsa możemy rozpoczynać postój. Nie trzeba już nigdzie się logować (oprócz uzupełnienia portfela) aby później smsem parkować. Zakończyć postój możemy również smsem lub automatycznie (po ustawieniu automatycznego czasu postoju).

Aby rozpocząć korzystanie z systemu smsAdminPark należy:

1. Zarejestrować się na stronie lub w aplikacji
2. Doładować swój wirtualny portfel (BEZ ŻADNYCH PROWIZJI)
3. Dodać swój pojazd, ustawić preferencje przypomnień
4. UWAGA! W celu możliwości sprawdzenia pojazdu przez Kontrolerów, każdy Klient musi mieć umieszczoną wewnątrz samochodu po stronie kierowcy na szybie naklejkę smsadminpark (naklejki do odbioru w Biurze SPP za darmo, lub do pobrania i wydruku ze strony smsadminpark.pl). Brak naklejki równoznaczny jest z brakiem opłaconego postoju.
5. Korzystać szybko i sprawnie z wybranej przez siebie formy płatności.
6. Wszystkie transakcje i parkowania dostępne są po zalogowaniu na stronie i w aplikacji
7. Kontroler SPP widząc naklejkę za na przedniej szybie pojazdu za pomocą terminala mobilnego weryfikuje opłacony postój.

Naklejka na szybę pojazdu

smsadminpark

Już teraz pobierz aplikację smsAdminPark
 tekst alternatywny
ZESKANUJ KOD lub WEJDŹ DO SKLEPU GOOGLE PLAY