Zarządzanie parkingiem w Rzeszowie

/

AdminPark

Zarządzanie parkingiem Rzeszów

Posiadamy i oferujemy pełen zakres usług parkingowych (zarządzania parkingiem). Nasza firma świadczy profesjonalną usługę pobierania opłat na parkingach, utrzymywanie ładu i porządku na parkingu, ponadto utrzymujemy i konserwujemy oznaczenia poziome i pionowe.

Dzięki tak kompleksowym podejściu do realizowanych projektów jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, których grono stale się powiększa.

Administracja parkingiem Rzeszów

Jako firma DEJW projektujemy, organizujemy, wyposażamy w urządzenia i oprogramowanie, a nawet administrujemy parkingami na rzecz zarządców dróg lub w ich imieniu. Profesjonalna obsługa obejmuje wszystkie aspekty funkcjonowania Stref płatnego parkowania, finansując przedsięwzięcie w pełnym zakresie. Dostarczamy kompletny system bez ponoszenia dodatkowych kosztów inwestycyjnych po stronie zamawiającego. Wykonujemy analizy, opracowujemy projekty opłat i regulamin SPP (Stref Płatnego Parkowania) a nawet projekty organizacji ruchu. Parkingi płatne na nieruchomości samorządów to idealny sposób na poprawienie rotacji pojazdów.

Parkomaty

Parkomaty lub inaczej zwane biletomaty mogą być zamontowane w każdym miejscu np. na hali targowej, wydzielonym parkingu, ulicy. Dzięki możliwości zastosowania praktycznie każdego koloru, parkomaty dopasują się do otoczenia. Własne zasilanie, a nawet system paneli słonecznych sprawiają, iż są niezależne od dostępności sieci energetycznej oraz tanie i proste w użytkowaniu.

Realizacje parkomatów

Jesteś zainteresowany wdrożeniem płatnego parkingu na Twoim terenie?